Neler yeni
  • Merhaba, Ziyaretçi forumdan tam anlamıyla faydalanmak için foruma üye olmalısınız. Eğer üyeliğiniz ise giriş yapmalısınız.

ihale asistanı

mbsihaledanismanlik

Administrator
Yönetici
Admin
Katılım
6 Ocak 2019
Mesajlar
546
Beğeniler
56
Konum
ihale Danışmanı
GSM No
05348194725
#1
ihale asistanlık hizmeti
Kamu ihaleleri için teklif veren kuruluşlara yardım amacıyla MBS İhale Danışmanlık ltd şti. İhale Danışmanı ve ihale hukuku hizmetleri vermek üzere Türkiye 2002 yılında kurulmuştur.
ihale Misyonumuz
Kamu Sektörü sözleşmeleri için teklif verme ve kazanma konusunda müşteri fırsatlarını iyileştirmeye yönelik özelleştirilmiş bir çözüm sağlamak. Temel deneyim ve profesyonellik değerlerimizi kullanarak, dürüstlük, dürüstlük ve güçlü bir sorumluluk duygusuyla kaliteli teklif yanıtları yaratmaya ve sunmaya yardımcı olacağız.
MBS İhale Danışmanlık ltd şti., kamu sektöründeki ihale sürecinde müşterilerimize dikkatle inşa edilmiş bir yol sunan güçlü bir ürün portföyü geliştirmiştir.
Sözleşme Bildiriminin resmi yayınlanmasından Sözleşmelerin sonlanmasına kadar, sürecin her aşamasında size yardımcı olacağız: -
ihale hizmetleri
İhale Hazırlık Değerlendirmesi, Günlük İzleme ve Ön yeterlilik ile İhale ve Sunum Görüşmesine Davet.
Her müşterinin bir kamu sektörü organizasyonu sunma konusunda benzersiz nitelikleri olduğunu biliyoruz ve bu niteliklerin hem yazılı hem de sözlü teklifte ön plana çıkarılmasını sağlayacağız.