Neler yeni
  • Merhaba, Ziyaretçi forumdan tam anlamıyla faydalanmak için foruma üye olmalısınız. Eğer üyeliğiniz ise giriş yapmalısınız.

İHALE YÖNETİMİ HİZMETLERİ

mbsihaledanismanlik

Administrator
Yönetici
Admin
Katılım
6 Ocak 2019
Mesajlar
546
Beğeniler
56
Konum
ihale Danışmanı
GSM No
05348194725
#1
İhale yönetimi hizmet konuları
Doğru ve rekabetçi teklifler hazırlama konusunda her konuda kapsamlı deneyime sahibiz;
Sözleşme ve müşteri değişikliklerini gözden geçirmekten, ticari olarak geçerli en iyi teklifin sözleşme yükümlülüklerinizi tam olarak anlamanıza uygun olarak sunulmasını sağlamak.
İhale yönetimi Hazırlığı
Teklif Yönetimi
İhalenin çok az kullanılan bir yönü, iyi bir teklif yönetimi sürecinin, orkestranın yürütülmesi, planlama ve tahmin etme gibi diğer tüm ihale faaliyetlerinin etkin ve birbirleriyle bağlantılı olarak yapılmasının sağlanması olarak görülmesidir.
Geniş Teklif Yönetimi deneyimimiz, ihale sürecinde rolü yerine getirerek size yardımcı olabileceğimiz anlamına gelir.
Teklifler ve İhale Dosya hazırlanması
Aksi halde, mükemmel teklifler genellikle parlaklık göstermemesi ve müşterinin yüklenicinin gereksinimlerini anlayabildiğini ve karşılayabileceğini bilmesini sağlamayan içerik nedeniyle azalır.
MBS ihale Danışmanlık'ın deneyimli kadrosu, rakipler tarafından sunulanların kalitesini önemli ölçüde aşan İhale Dokümantasyonu inceleme ve ihale hukuku sunmakla tanınmıştır.

Teklif Yönetimi ve İhale Sunum hizmetimizin bir parçası olarak, üstün grafik tasarım kullanan özel bir teklif yazma hizmeti sunuyoruz.
Buna ek olarak, şirket içi deneyimli ihale uzmanları, tekliflerinizin kalabalığın arasından sıyrılmasını sağlar.
İhale Sunumları ve İhale Eğitimleri
En deneyimli sunum yapan kişiler veya konuşmacılar dışındakiler için, performansın bir teklifi kazanmak veya kaybetmek arasındaki fark anlamına gelebileceği ihale aşamasında sunumlar yapmak çoğu zaman en korkutucu faaliyetler olabilir.
Süreci olabildiğince konforlu kılmak ve sunuma katılanların en iyi şekilde performans göstermelerini sağlamak için sizinle birlikte çalışmak için önemli teklif verme deneyimimizi kullanarak yardımcı olabiliriz.
İhale Sonrası Müzakereler
Birçok müşteri ihale müteahhitlerini en son dakikaya kadar ve özellikle de ihale sonrası görüşmeler sırasında rekabet halinde tutar.
Bu sürecin nasıl ele alınacağının bilinmesi, ihale sonrası müzakere sürecinde ihale sonrası müzakereleri sırasında kaybedilen ve bu nedenle işi güvence altına almayan müteahhitlerin sık sık kaybettiği ve başarı ile başarısızlık arasındaki farkı ifade edebilir.
Bu süreci kullanma tecrübemiz tuzakları tespit etmenize ve başarınızı kavramanıza yardımcı olacaktır.