Neler yeni
  • Merhaba, Ziyaretçi forumdan tam anlamıyla faydalanmak için foruma üye olmalısınız. Eğer üyeliğiniz ise giriş yapmalısınız.

İŞ PROGRAMI

spider007

New member
Üye
15.12.2018 Süre uzatımı aldım. Ancak revize iş programını idare talep etmedi bende yapmadım. Tasfiye kararnamesi çıktı. 15.02.2019 da tasfiye dilekçesi verdim. İş programını yüklenici yapmazsa idare yapar denilmekte. iş programından ceza yer miyim? İşte fiyat farkı yok. hakkediş almadım. Süre uzatımından sonra herhangi bir imalatta yapmadım. idare iş programını getirmem konusunda uyarmadı. Bilgi verirseniz çok mutlu olurum.

salih demirel

Administrator
Yönetici
Admin
Moderatör
GSM No
05436889753
15.12.2018 Süre uzatımı aldım. Ancak revize iş programını idare talep etmedi bende yapmadım. Tasfiye kararnamesi çıktı. 15.02.2019 da tasfiye dilekçesi verdim. İş programını yüklenici yapmazsa idare yapar denilmekte. iş programından ceza yer miyim? İşte fiyat farkı yok. hakkediş almadım. Süre uzatımından sonra herhangi bir imalatta yapmadım. idare iş programını getirmem konusunda uyarmadı. Bilgi verirseniz çok mutlu olurum.
SADECE İŞ PROGRAMININ VERİLMEMİŞ OLMASI CEZA NEDENİ OLMAZ. İŞE DEVAM EDİLECEKSE TASFİYE DİLEKÇESİ SONRASI YENİ DURUMA İLİŞKİN İŞ PROGRAMINI HAZIRLAYIP O ÇERÇEVEDE İŞE BAŞLAYIN. AYRICA TASFİYE DİLEKÇE TARİHİ İLE RED KARARI ARASI DÖNEM İÇİN EK S
SADECE İŞ PROGRAMININ VERİLMEMİŞ OLMASI CEZA NEDENİ OLMAZ. İŞE DEVAM EDİLECEKSE TASFİYE DİLEKÇESİ SONRASI YENİ DURUMA İLİŞKİN İŞ PROGRAMINI HAZIRLAYIP O ÇERÇEVEDE İŞE BAŞLAYIN. AYRICA TASFİYE DİLEKÇE TARİHİ İLE RED KARARI ARASI DÖNEM İÇİN EK SÜRE UZATIMI TALEP EDİN.
İYİ ÇALIŞMALAR