Neler yeni
 • Merhaba, Ziyaretçi forumdan tam anlamıyla faydalanmak için foruma üye olmalısınız. Eğer üyeliğiniz ise giriş yapmalısınız.

mbsihaledanismanlik

MBS İhale Danışmanlık Merkezi 2002 yılında Türkiye’nin ilk İHALE HUKUKU ve Danışmanlık Hizmetleri veren Firma olarak kurulmuş, İhale konularında hizmet veren bir eğitim merkezidir.

MBS ihale Eğitim & Danışmanlık Merkezi faaliyet gösterdiği ihale Danışmanlığı alanlarında şirketlerin başarısını ön planda tutarak yoluna devam etmektedir.

Çalışmalarını sürdürdüğü günden bu yana sahip olduğu farklı eğitim ve bilgilendirme anlayışı ile ihale sektörüne üst düzeyde kaliteyi getirmeyi amaçlayan MBS danışmanlık seçkin eğitmen kadrosu danışmanlık hizmetiyle şirketlerin başarılarını yükseltmektedir

Tasarladığı birebir eğitim ve Danışmanlık modeli ile etkin rol oynamaktadır.

MBS ihale Danışmanlık; her şirketin hedeflerine uygun eğitim ve bilgilendirme şartları sağlamakta olup, Bu doğrultuda öncelikle şirket personelinin üzerine ağırlık vermektedir.

Bir personelin bilgilendirilmesinde birçok faktörün rol oynadığına inanan firmamız; personel ile eğitmen arasındaki koordinasyonu sağlayarak verilen emeğin karşılığının en verimli şekilde şirketinize geri dönmesini sağlar.

Tüm hizmetler sonucunda şirket personeli ile eğitmenimizin ekip çalışmasında ortaya çıkan şirket başarısındaki artış en önemli ilkemizdir.

MBS ihale Danışmanlık Şirketi; ihale öncesi – ihale süreci ve sonrasına kadarki geniş bir alanda, İhale danışmanlık hizmeti sunan bir kurumdur.

Firmamız; İHALE HUKUKU -İhale danışmanlık ve eğitim hizmetleri ile sektör liderliği yarışında hizmet kalitesinde istikrarlı yol almayı ve sürekli gelişmelerini şimdide Yurt dışında İhale Danışmanlık Hizmeti veren Kuruluşlarla görüşmeler başlatılmıştır.

Yurt dışı Firmalarının Ülkemizdeki ihalelere katılımlarında Danışmanlık hizmetleri vermeye başlamış olup,Türk Firmalarının da yurt dışındaki İhale katılımlarında irtibatta olduğumuz danışmanlık firmalar aracılığı ile yurt dışı ihale katılımlarında çalışmalarına devam etmektedir

Firmamız, İhale danışmanlık ve eğitim hizmeti vermekte olup, bu konuda oluşturduğumuz sektörde marka olmayı başarmıştır.

İletişim

GSM No
05348194725
Facebook
mbsdanisman
Twitter
mbsihaledanisma

Geçerli ödüller

 1. 10

  Sevilmeye başladın

  Mesajlarınız tam 25 kez beğenildi tebrikler.
 2. 10

  Seni durdurabilene aşk olsun!

  Oldukça iyi durumdasın forumda tam 100 mesajın olmuş. 10 Puan kazandınız
 3. 5

  30 Mesaj Hediyeniz

  Tebrikler forumda 30 adet mesaja sahip olmuşsun. 5 Puan kazandınız.
 4. 2

  Paylaşımlarınız Beğeniliyor

  Paylaşımlarınız insanlar tarafından beğeniliyor. 2 Puan kazandınız.
 5. 1

  İlk Mesajınız

  Tebrikler ilk mesajınızdan dolayı 1 puan kazandınız.